3 قدم برای رفع تضمینی مشکل ارور 404 در صفحات وردپرس

23 ژانویه 2020
رفع تضمینی مشکل ارور 404 در صفحات وردپرس

 

رفع مشکل ارور 404 در صفحات وردپرس

این مشکل معمولا بعد از انتقال یک سایت وردپرسی به هاست جدید اتفاق میفتد ، و یا بعد از عوض شدن ادرس دامنه یا انتقال داخلی یک قالب به فولدر دیگر در همان هاست این اتفاق رخ خواهد داد ، و با وجود ارور 404 در صفحات وردپرس مشکلاتی همچون 404 شدن برگه ها ، نوشته ها و محصولات رخ خواهد داد ، برای چگونگی رفع این مشکل با ما همراه باشید.

در واقع ریشه ی اصلی این اتفاق بر میگردد به آدرس دهی در دیتابیس ، که با نام دامنه ی قبلی یا نام فولدر قبلی در جداول دیتابیس ذخیره شده است ، و باید این ادرس صفحات رو که در دیتابیس ذخیره شده اند رو به آدرس جدید تغییر داد. اما چگونه؟! در ادامه به رفع مشکل ارور 404 صفحات وردپرس خواهیم پرداخت.

ارور 404 صفحات وردپرس

 

اما برای رفع این مشکل باید چه کاری انجام داد؟

  • برای رفع این مشکل ابتدا باید وارد پنل مدیریت وردپرس شد.

برای ورود به پنل مدیریت وردپرس از این آدرس باید استفاده کنید: Domain.com/wp-admin

صفحه ی مدیریت وردپرس

  • و بعد از وارد شدن به پنل مدیریت وردپرس ، باید به بخش تنظیمات / پیوند های یکتا ، وردپرس بروید.

تنظیمات وردپرس

  • در صفحه ی پیوند های یکتای وردپرس ، شما میبایست یک بار بدون اعمال تغییر خاصی روی دکمه ی ذخیره ی تغییرات کلیک کنید.

پیوند های یکتا وردپرس

 

با انجام این دستورات در دیتابیس شما ، آدرس های قبلی که داشتید آپدیت شده و آدرس دامنه و یا فولدر جدید مسیر وردپرس شما ، در دیتابیس قرار خواهد گرفت.

و مشکل ارور 404 صفحات وردپرس شما هم نیز رفع خواهد شد.

 

ضمنا توجه داشته باشید ، این مشکل بعد از انتقال سایت شما به هاست جدید ، تغییر دامنه ، تنظیم بکاپ مجدد و تغییر نام پوشه آدرس وردپرس شما رخ خواهد داد ، و همچنین پیشنهاد میکنم این مشکل رو جدی بگیرید ، زیرا این مشکل میتواند یک زامبی برای ارزش وب سایت و مطالب شما در نتایج گوگل باشد ، پس حتما هر چه سریع تر افدام کنید.

و همین طور پرسنل ما به صورت 24 ساعته پاسخ گوی تمام مشکلات شما هستند ، پس با نظراتتون مارو دلگرم کنید ، و آزادانه سوالاتتون رو با ما در میان بگذارید.

با ما همراه باشید.

 

0
برچسب ها :
نویسنده مطلب علی شریفی
نزديك به ده سال است كه در زمينه سرویس‌های مايكروسافتی، لينوكسی و مجازى سازى به طور تخصصى فعاليت دارم. در چهار سال اخير مباحث وب و سئو به مجموعه فعاليت هايم افزوده شده است. در تلاشم تجربياتى كه در اين مدت كسب كرده ام را در اختيار كاربران محترم قرار بدهم و در صورت نياز از دانشم در زمينه هاى فوق در راستاى راهنمايى به علاقه مندان، استفاده كنم.

دیدگاه شما

بدون دیدگاه